V.S.O.P.
V.S.O.P.

Prawo i Bezpieczeństwo
Oferta
O firmie
Kierunki rozwoju
Misja
Gadżety 

V.S.O.P. GADŻETY

Ale "First things first" jak mawiają Rosjanie. Zanim pójdziemy w bój damy reżimowi ostatnią szansę na opamiętanie. W tym celu rozpoczynamy dystrybucję materiałów propagandowych w postaci koszulek i różnych innych gadżetów przystrojonych w logo naszej grupy i opatrzone hasłami LEGALIZE IT!!! Oraz otokiem z hasłem BIMBER BROTHERHOOD (bractwo bimbru) oraz BIMBER & GANJAH ALLIANCE (sojusz bimbru i trawy) końcówka JAH nie jest oczywiście przypadkowa i odnosi się do absolutnych wartości symbolizujących najwyższe dobro we wszelkich postaciach.

Oczywiście nasi co bardziej majętni klienci a jednocześnie mecenasi prężne już rozwijającego się ruchu będą mogli kupować gotowe wyroby promocyjno propagandowe. Apropos ruchu ( w tym miejscu składamy głębokie ukłony i wyrazy szacunku dla innych gigantów bimbrownictwa  społecznego i walczącego aktywu  jak Citizen Kane oraz Qba Alkoholic).
Dla reszty towarzyszy udostępniamy osobną witrynę, z której pobrać za free można będzie loga naszego wspólnego BRATERSTWA I SOJUSZU a potem za niewielkie pieniądze samodzielnie wyprasować na koszulkach.  Jedynym zyskiem naszej firmy w tym przypadku będzie jasna i prosta promocja ruchu oraz poszerzanie potencjalnego grona entuzjastów bimbrownictwa przez wszystkich aktywistów chcących wziąć udział w sprzeciwie wobec reżimu i jego haniebnych metod zwalczania wolnej myśli. 

Dziękując wszystkim dotychczasowym mecenasom umożliwiającym rozwój grupy V.S.O.P. oraz wdrażanie nowych pomysłów informujemy, że między innymi dzięki ich pomocy loga zaprojektowane zostały odpłatnie (oraz dodatkowo opłacone "przelewem")  u jednego z bardziej rozchwytywanych i renomowanych grafików komputerowych projektujących dla takich globalistycznych wyzyskiwaczy jak Tchibo czy McDonalds.  Na naszą wyraźną prośbę projektant nie zamieścił w logach odnośników komercyjnych czy linków do stron z taką treścią. Sprawa jest zbyt poważna by na niej zarabiać i poza małym napisem "by V.S.O.P." loga są wyłączną wypowiedzią ruchu bimbrowniczego (oczywiście w naszym pojęciu). 
Dziękując za uwagę i życząc owocnej walki o wolność

Pozdrawiamy

V.S.O.P.

PS  Specjalna informacja dla łowców autografów i czapeczek McDonalds'a : NIE WYSYŁAMY BEZPŁATNYCH GADŻETÓW!!!

pobierz EPS pobierz EPS pobierz EPS

pobierz EPS pobierz EPS pobierz EPS

Loga te możesz sobie sprawic na koszulce bądź kubku w serwisie www.spreadshirt.com 


Prawo i Bezpieczeństwo | Oferta | O firmie | Kierunki rozwoju | Misja | Gadżety