V.S.O.P.
V.S.O.P. oferta

Nowości i Aktualności
Urządzenia destylacyjne
Urządzenia filtracyjne
Filtry wstępne/końcowe
Filtry kolumnowe
Filtry ciśnieniowe
Wyposażenie dodatkowe
Usługi
Składanie zamówienia
Cennik

 

FILTRY CIŚNIENIOWE

Ciśnieniowa stacja filtrująca oparta o zasadę hydroforową stanowi najnowszy projekt sfinalizowany na początku 2008 roku. Dzięki automatycznemu systemowi filtrującemu filtrowanie nie będzie już tak absorbujące dla użytkownika. Do przefiltrowania kilkudziesięciu litrów destylatu wystarczy - nacisnąć włącznik i pompa wykona całą pracę za użytkownika. Filtry Ciśnieniowe i ich ciśnienie nominalne nie przekraczają poziomu 0,5 bar są całkowicie bezpieczne i nie podlegają badaniom DT. Dzięki zastosowaniu przeciwprądowego systemu przepływu zwiększyliśmy wydajność filtra i wyeliminowaliśmy powietrze ograniczające zdolności filtracyjne węgla aktywnego filtracji.

Automatyczny, specjalnie skonstruowany do tego celu kompresor zapewnia stałe ciśnienie w zbiorniku z destylatem przez co zbędne jest wielogodzinne dyżurowanie przy filtrze i ciągłe dopełnianie go w celu zapewnienia kontynuacji przepływu. Łatwy w użytkowaniu zestaw profesjonalnych połączeń powoduje, że uruchomienie filtra jest banalnie proste.

W przypadku konieczności przerwania filtracji wystarczy zakręcić jeden zawór i pozostawić wszystko w stanie "stand-by" aby szybko powrócić do filtrowania przy następnej nadarzającej się okazji. Automatyzacja procesu filtracyjnego pozwala na redukcję prędkości i poprawę jakości gotowego trunku do poziomu dalece przekraczającego sklepowe produkty. Z zestawu mogą z powodzeniem korzystać użytkownicy posiadający nawet najstarszy sprzęt odstojnikowy.

Mocowanie do ściany oraz brak konieczności dostępu do filtra w czasie procesu umożliwia umieszczenie kolumny nawet w trudno dostępnych miejscach niewykorzystanych do tej pory np. za lodówką w mieszkaniu lub w rogu kuchni.

W ofercie mamy kilka propozycji uzależnionych o możliwości lokalowych (wysokość stropu) prezentujących adekwatne do wielkości, możliwości wydajnościowe.

  • Filtr ciśnieniowy Econo S2 (1m/2'')
  • Filtr ciśnieniowy Econo S3 (1m/3'')
  • Filtr ciśnieniowy Tower L2 (2m+/2'')
  • Filtr ciśnieniowy Tower L3 (2m+/3'')


 


Prawo i Bezpieczeństwo | Oferta | O firmie | Kierunki rozwoju | Misja | Gadżety